Zámková dlažba
Neprocházíte zrovna příjemným obdobím a zachránit vás může jen jistý obnos peněz? Vyzkoušejte půjčky na směnku - jedná se o nejrychlejší půjčky. Pro půjčky bez registru a poplatku ihned nepotřebujete nic víc než dva doklady totožnosti. Kvalitní venkovní dlažba? Kompletní informace o vašich možnostech. Moderní trend jsou betonové ploty. Poradíme, jak vybrat ten nejlepší. Rady a tipy pro kvalitní zateplení fasády. Stavebniny

Srovnání hypoték a hypoteční kalkulačka

TOPlist

Zámková dlažba ceník


V dalším článku na stavebním serveru cenikzamkovadlazba.cz jsme si pro Vás připravili informace o tématu Zámková dlažba ceník, kde se mimo jiné dovíte orientační ceny za materiál a pokládku zámkové dlažby. Dále se ještě zaměříme na výhody tohoto druhu dlažby a rozdělení.

Druhy zámkové dlažby

Obvykle, když nám někdo řekne zámková dlažba, vyjeví se nám šedivý betonový povrch. Nabídka však dnes skýtá nejen klasickou barvu typizovaného tvaru jednotlivých částí, ale i různé barevné provedení (žluté, červené) i jiné tvary – kvádry, krychle, osmiúhelníky a jiné nestandardní tvary…  Dokonce se můžete setkat se vzorovanou dlažbu, a to většinou s geometrickými, či florálními motivy. Díky tomuto bohatému výběru nemá většina zákazníku problém vybrat si z této široké nabídky.

Dlažba

Výhody zámkové dlažby

Zde uvádíme pro představu několik nejdůležitějších výhod:

–     tento typ dlažby je velmi odolný proti mrazu, teplu a působení vody

–     disponuje snadnou údržbou – stačí zamést koštětem

–      tato dlažba je velmi pevná, snese veliké zatížení

–      lze ji snadno rozebírat a zase znovu použít na vydláždění jiné plochy

–      dává možnost vytvářet různé barevné obrazce, díky barevným variacím

–       nízké pořizovací náklady

Zámková dlažba ceník

Co se týče cen zámkové dlažby, odvíjí se samozřejmě od již výše zmíněných tvarů, barev a jiných položek. Klasický vzor „kost“ vychází kolem 200 Kč za metr čtvereční. Příprava podkladu Vás pak vyjde asi na 60 – 80 Kč/m2. Pro konkrétní cifry se podívejte na jednotlivé ceníky firem, které zvažujete ke stavbě přizvat.

Doufáme, že tento článek přispěl k Vašemu rozhodování ve stavbě zámkové dlažby u Vašeho domu. Bezproblémovou výstavbu Vám přeje cenikzamkovadlazba.cz.

 

Poptejte zámkovou dlažbu a ušetřete 30%

Vyplňte formulář a my rozešleme vaší poptávku po zámkové dlažbě či službách pokládky mnoha dodavatelům. Vy si pak můžete vybrat ty nejlepší a ušetřit. Zadejte maximum informací, ať můžete dostat konkrétní nabídky.

Zadat poptávku