Zámková dlažba
Neprocházíte zrovna příjemným obdobím a zachránit vás může jen jistý obnos peněz? Vyzkoušejte půjčky na směnku - jedná se o nejrychlejší půjčky. Pro půjčky bez registru a poplatku ihned nepotřebujete nic víc než dva doklady totožnosti. Kvalitní venkovní dlažba? Kompletní informace o vašich možnostech. Moderní trend jsou betonové ploty. Poradíme, jak vybrat ten nejlepší. Rady a tipy pro kvalitní zateplení fasády. Stavebniny

Srovnání hypoték a hypoteční kalkulačka

TOPlist

Zámková dlažba Best – proč je tak oblíbená a v čem tkví její kouzlo

zámková dlažbaSpolečnost Best je největším výrobcem betonových stavebních prvků v České republice, která navíc funguje už od roku 1990. Je to tedy firma zkušená a obliba jejích produktů je opravdu ohromná.

Proč máme rádi zámkovou dlažbu

Betonová dlažba s klasickými tvarovými zámky je stále populární, beze sporu jde snad o jednu z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších typů zpevněných ploch, které nám pomáhají udělat naše zahrady i mnohá jiná místa funkčními, ať už jde o cestičky pro pěší, nebo o parkovací stání pro automobily.

Zámková dlažba se vyrábí v mnoha barvách a tvarech, takže si vybere jistě každý. Je také známá svou mechanickou odolností a paroprodyšností, je protiskluzová a lehce rozebratelná. Na druhou stranu je nutné počítat s tím, že se snadno špiní, spáry mezi dlaždicemi zarůstají a lehce se zde mohou objevit plísně.

Jaké možnosti máte u největšího výrobce

Jak jsme již řekli, největším a s velkou pravděpodobností nejstarším výrobcem betonových prvků je firma Best. Ta v současné době nabízí 4 druhy zámkové dlažby, které se liší tvary zámků, provedením i barvou. Jeden z těchto druhů dokonce usnadňuje život a pohyb nevidomým, má na sobě totiž reliéfní povrch, podle něhož se mohou slepí a slabozrací lidé bezpečně orientovat.

Cena zámkové dlažby Best je příjemná

Cena dlažby se odvíjí od typu a od výšky dlaždic, na nichž je závislá odolnost celé dlažby – nejčastěji tedy typy dlažby rozdělujeme na dlažbu pro pěší a cyklisty, pro osobní auta a pro nákladní auta. Základní dlažba Best-Base vyjde na 326 Kč/m2, ta nejodolnější vhodná i pro pohyb nákladních aut na 413 Kč/m2.

Kromě Best-Base si můžete zvolit také typ Best-Beaton, Best-Beaton pro nevidomé a Best-Dueto. Zřejmě nejlevnější variantou je Best-Beaton pro pochozí plochy, která stojí 153 Kč/m2, jinak se ceny pohybují zhruba v rozmezí 300-400 Kč, za dlažbu s reliéfem pro nevidomé je třeba připlatit asi na 500 Kč/m2.

Se zámkovou dlažbou neuděláte chybu

Pokud hledáte způsob, jakým vyřešit zpevněnou plochu na zahradě či kdekoli jinde, se zámkovou dlažbou nikdy nešlápnete vedle. Zkuste to!

Poptejte zámkovou dlažbu a ušetřete 30%

Vyplňte formulář a my rozešleme vaší poptávku po zámkové dlažbě či službách pokládky mnoha dodavatelům. Vy si pak můžete vybrat ty nejlepší a ušetřit. Zadejte maximum informací, ať můžete dostat konkrétní nabídky.

Zadat poptávku